Wystawy 2014
- 06.12.2014 CAC Świebodzice (PL) Sędzia/ Judge: Sandor Szabo (HU)
(klasa pośrednia/ intermediate class)
- 07.12.2014 CACIB Crystal Cup of Ukraine Sędzia/ Judge: Leos Jancik (CZ)
(Klasa szczeniąt/ Puppy class)
- 08.11.2014 CACIB Kielce (PL) Sędzia/ Judge Anna Kochan (PL)
(Klasa młodzieży/ Youth class)
- 30.11.2014 Nowy Dwór Mazowiecki (PL) Sędzia/ Judge: Krystyna Szulc
(klasa szczeniąt/Puppy class)
Pink Panter Tout droit du coeur VP. 2/2
(klasa szczeniąt/Puppy class)
- 17.08.2014 CAC Toruń (PL) Sędzia/ Judge: Joanna Adamowska
PINK PANTER Tout droit du coeur VP. 1, Best Minor Puppy!!!
(klasa szczeniąt/ Puppy class)
Double Trouble Złota Elita Exc. 1
(klasa otwarta/ Open class)
Atima Morasiowa Zagroda Exc. 1
(klasa pośrednia/ intermediate class)
- 30.08.2014 CACIB Białystok (PL) Judge: Paul Stanton (SE)
(Klasa szczeniąt/Puppy class)
Missing You Złota Elita Ex. 1, CWC, CACIB, Best adult bitch!!!
(Klasa otwarta/ Open class)
- 19.07.2014 CAC Legnickie Pole (PL) Sędzia/ Judge : Maciej Kozber (PL)
(Klasa młodzieży/ Youth class)
- 21.06.2014 CACIB Brno (CZ) Sędzia/ Judge
- 08.02.2014 CAC Bydgoszcz NIGHT (PL) Sędzia/ Judge Beata Klawińska (PL)
- 08.02.2014 CAC Bydgoszcz NIGHT (PL) Sędzia/ Judge Beata Klawińska (PL)
- 08.02.2014 CAC Bydgoszcz (PL) Sędzia/ Judge Zlatko Krajlić (HR)
(Klasa pośrednia/intermediate class)
- 08.02.2014 CAC Bydgoszcz (PL) Sędzia/ Judge Marian Draganescu (ROM)
Wystawy 2013
- 09.06.2013 CAC Kalisz (PL) Sędzia/ Judge Marek Czerniakowski (PL)
- 26.05.2013 CAC Gostynin (PL) Sędzia/ Judge Małgorzata Hałas (PL)
Ann Solveig Blakbrida VG 1. (Klasa otwarta/ Open class)
- 04.05.2013 CACIB Łódź (PL) Sędzia/ Judge: Petr Rehanek (CZ)
(klasa młodzieży/ youth class)
Wystawy 2012
- 10.11.2012 CACIB Kielce (PL) Sędzia/Judge: Svetlana Radjuk (BY)
Missing You Złota Elita EXC.2 (klasa pośrednia/ intermediate class)
- 28.10.2012 CAC Częstochowa (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Zamoyski (PL)
Missing You Złota Elita EXC.2 (klasa pośrednia/ intermediate class)
- 02.09.2012 CAC Włocławek (PL) Sędzia/Judge: Barbara Larska (PL)
- 02.09.2012 CAC Włocławek (PL) Sędzia/Judge: Barbara Larska (PL)
- 19.08.2012 CAC Toruń (PL) Sędzia/Judge: Beata Klawińska (PL)
- 29.07.2012 CAC Będzin (PL) Sędzia/Judge: John Muldoon (IRL)
- 21.07.2012 CACIB Velka Ida (SK) Sędzia/Judge:
- 20.07.2012 CAC Velka Ida (SK) Sędzia/Judge: Małgorzata Suprunowicz (PL)
- 07.07.2012 CACIB Warszawa (PL) Sędzia/Judge: Waldemar Mrowiec (PL)
- 23.06.2012 CACIB Szczecin (PL) Sędzia/Judge: Cristian Stefanescu (RO)
- 10.06.2012 CAC Kalisz (PL) Sędzia/Judge: Anna Pulikowska-Klimonda (PL)
- 02.06.2012 CACIB Leszno (PL) Sędzia/Judge: Ligita Zake (LV)
- 27.05.2012 CAC Płock (PL) Sędzia/Judge: Krystyna Szulc (PL)
- 28.04.2012 CACIB Opole (PL) Sędzia/Judge: Václavík Miroslav (CZ)
- 25.03.2012 CACIB Nitra (SK) Sędzia/Judge: Václavík Miroslav (CZ)
- 24.03.2012 CACIB Nitra (SK) Sędzia/Judge: Anna Kochan (PL)
- 18.03.2012 CACIB Katowice (PL) Sędzia/Judge: Gerard Jipping (NL)
- 11.02.2012 CAC Nocna Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge: Mariola Semik (PL)
- 11.02.2012 CAC Walentynkowa Bydgoszcz (PL) Sędzia/Judge: Katarzyna Fiszdon (PL)
- 22.01.2012 CAC Będzin (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Zamoyski (PL)
Wystawy 2011
- 20.11.2011 CACIB Kielce (PL) Sędzia/Judge: Yolanda Nagler Magal (IL)
- 21.08.2011 CAC Toruń (PL) Sędzia/Judge: Mariola Semik (PL)
- 26.06.2011 CACIB Kraków (PL) Sędzia/Judge: Christian Karcher (FR)
Ann Solveig Blakbrida Very Good 4 (klasa młodzieży/ youth class)
- 12.06.2011 CAC Kalisz (PL) Sędzia/Judge: Iwona Matuszewska (PL)
Ann Solveig Blakbrida Very Good 1 (klasa młodzieży/ youth class)
- 04.06.2011 CACIB Leszno (PL) Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński (PL)
Ann Solveig Blakbrida Very Good 2 (klasa młodzieży/ youth class)
- 29.05.2011 CAC Płock (PL) Sędzia/Judge: Jadwiga Niciewicz (PL)
Ann Solveig Blakbrida EXC. 1, Junior winner, Best Junior! (klasa młodzieży/ youth class)
- 22.05.2011 CAC Radom (PL) Sędzia/Judge: Dariusz Skorek (PL)
Ann Solveig Blakbrida Very Good 1 (klasa młodzieży/ youth class)
- 07.05.2011 CACIB Łódź (PL) Sędzia/Judge: Leos Jancik (CZ)
- 30.04.2011 CACIB Opole (PL) Sędzia/ Judge: Małgorzata Supronowicz (PL)